Вінниця Live

   
14:57 - Василь Забродський Отож суд залишив Каспрука на посаді мера. Чомусь я був переконаний, що так і буде. Бо цей програш в суді, був би не програш Льоши,...

Отож суд залишив Каспрука на посаді мера. Чомусь я був переконаний, що так і буде. Бо цей програш в суді, був би не програш Льоши, а програш Сені. Пригадайте як всеукраінські ЗМІ коментували відставку Каспрука в квітні минулого року. На вотчині Яценюка, в його рідному місті, зняли мера, його ставленика і однопартійця. Тобто відставка Каспрука була таким собі «ляпасом» саме Яценюку і «Народний Фронт» докладав всіх зусиль, щоб ситуацію виправити. Спочатку судові засідання затяг...ували різними шляхами. То позов подавався в останній день встановленого терміну, то в суд не з‘являвся адвокат. І причина була проста. Яценюку була потрібна «зміна влади» в державі. Бо занадто багато бажаючих «порадіти за нього» залишалось при владі. А далі, коли «симпатики» Яценюка вже мали вдосталь інших проблем, Сеня застосував вплив. В Чернівцях свій, а в Вінниці підстрахував Гройсман. І хоча сторона яка програла подаватиме касаційну скаргу, то швидше буде вже для сатисфакції і підтверження своєї правоти, ніж реального результату.
Тепер ми,чернівчани, повернулись до стартової лінії. Де є невмілий і лінивий мер, але з крутим «дахом». І де є депутати, вже без «даху» але такі самі невдоволенні безгосподарністью Каспрука. Що нас очікує далі?
Варіантів якось «мирно» допрацювати не залишилось. Сторони далі намагатимуться довести свою правду. І не важливо скільки вихідних заднім числом візьме Льоша, не з’явившись на роботу, бо вчора забухав. Не важливо скільки ВЕТО накладе на рішення депутатів, імітуючи заклопотаність інтересами тергромади. Так само к не важливо, чи відправлять його у відставку повторно.
Місто і далі потерпатиме від цього протистояння.

( Василь Забродський )

11 листопада 2019

09 листопада 2019

08 листопада 2019

07 листопада 2019

06 листопада 2019
08:37 - Nadiia Babynska Virna новини з судових полів: 1) мій позов проти Чернівецької міської ради щодо незаконного скасування допорогів для закупівель департам...

новини з судових полів:

1) мій позов проти Чернівецької міської ради щодо незаконного скасування допорогів для закупівель департаменту ЖКГ (досі так закуповують, кста, без допорогів). 31 жовтня апеляційний суд у Вінниці вирішив розглядати справу в порядку письмового провадження. коли розглядатиме - не знаю. в рішенні кажуть, що достатньо доказів для розгляду без присутності (я не була на суді, бо мала роботу, і міська рада теж не була присутня). кому цікаво - номер справи № 8...24/913/18-а

2) суд OpenUp: за все відкритеOpenUp: за все відкрите за все відкрите проти Мін'юсту щодо доступу до Єдиного деожреєстру фіз і юросіб (наразі тільки 30 відсотків доступно безкоштовно у форматі відкритих даних). разом з Tetyana Oleksiyuk за підтримки Платформа прав людини вже йдемо до фінішу. 19 листопада 8:40 судове засідання в Київському окружному адмінсуді. суддя Григорович. тим часом наша ініціатива адвокувала депутатські звернення і запити з цього питання (відповіді мало сказати, що дивують) Ваня Яни розклав все хронологічно із посиланнями (якщо коротко, обіцяють розібратись)

3) суд з архбудінспекцією поки завмер (позов подала ще восени 2018). планую їм написати і запитати wtf

поки так)

( Nadiia Babynska Virna )

05 листопада 2019

04 листопада 2019

03 листопада 2019

01 листопада 2019

31 жовтня 2019

30 жовтня 2019

29 жовтня 2019
Найактуальніші новини Вінниці та Вінницької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Вінниця, репортажі з місця подій Вінниці, економіка Вінницької області, політика Вінниці, культурне життя, спорт у Вінниці.

 

 

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS