В окупованому Донецьку провели "військовий парад"

09 травня 2021 13:15:51    

В окупованому росіянами Донецьку пройшов парад з нагоди 76-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На тлі пандемії коронавірусу, на заході присутні глядачі: люди стоять на площі Леніна і уздовж вулиці Артема. Присутні не дотримуються соціальної дистанції, більшість з них без масок, повідомляє сайт "Новости Донбасса".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лідер "Бумбоксу" і Сенцов поїхали на Донбас

Відкрили так званий парад командири незаконних збройних формувань і "глава" ДНР Денис Пушилін. Також брали участь неповнолітні члени руху "Юнармія", курсанти і призовники.

Після цього проїхала військова техніка. Були зразки періоду Другої світової війни і сучасне озброєння. За прогнозами окупантів, в параді мали задіяти близько 80 одиниць техніки.

8 травня в Україні відзначають День пам'яті та примирення. Цього дня 1945-го у Берліні о 21:20 за місцевим часом підписали Акт капітуляції Німеччини. Лідер Німеччини Адольф Гітлер застрелився 30 квітня 1945 року у своєму бункері. Його наступником за заповітом став 53-річний грос-адмірал Карл Деніц. Він створив власний уряд, який спробував вести переговори з союзниками, однак безуспішно. День перемоги над нацизмом у Другій світові́й війні́ або День перемоги державне свято в Україні, яке офіційно відзначають 9 травня, починаючи з 2016-го року, вихідний день. Прийшло на зміну радянському святу День перемоги, яке святкували в СРСР, а потім в Україні до 2015 року.

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS