Вінниця Live

У Вінниці жінка хотіла стрибнути під потяг

   

20 липня 2017

19 липня 2017

18 липня 2017

17 липня 2017

16 липня 2017

15 липня 2017

14 липня 2017
13:03 - Домбровський Олександр Георгійович Про основні тенденції в українській енергетиці та роботу Комітету ПЕК - у програмі "За чи проти" на парламентському телеканалі "Р...

Про основні тенденції в українській енергетиці та роботу Комітету ПЕК - у програмі "За чи проти" на парламентському телеканалі "Рада"

( Домбровський Олександр Георгійович )

13 липня 2017

12 липня 2017
17:03 - ДемАльянс "Кругова порука" врятувала вчора корупціонерів у Верховній Раді. Першопричина, подобається вам чи ні - це закон, за яким був обран...

"Кругова порука" врятувала вчора корупціонерів у Верховній Раді. Першопричина, подобається вам чи ні - це закон, за яким був обраний парламент. Бізнесмени, які через мажоритарку шукали доступ до потоків та гарантій безкарності, все отримали.

Саме президент Порошенко несе за це політичну відповідальність, бо після інавгурації, маючи унікальний кредит довіри, вирішив зберегти закон Кучми-Януковича. Закон, який найбільш зручний для будь-якого корумпованого президента, бо дозволя...є швидко зібрати голоси, коли одним можна дати корупційні потоки як "пряник", а для інших "кнутом" буде генпрокурор чи СБУ. Порошенко сам відчув на собі переваги мажоритарки, бо прийшов до політики в 1998 році за вінницьким округом, набравши лише на 58 голосів більше за свого конкурента.

Тому без зміни закону про вибори Верховна Рада і далі буде найбільшим бізнес-клубом Європи", - член Політради ДемАльянсу Сергій Лещенко.

( ДемАльянс )
Найактуальніші новини Вінниці та Вінницької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Вінниця, репортажі з місця подій Вінниці, економіка Вінницької області, політика Вінниці, культурне життя, спорт у Вінниці.