Вінниця Live

Дощитиме сьогодні у Вінниці

   

23 квітня 2017

22 квітня 2017

21 квітня 2017

20 квітня 2017

19 квітня 2017
21:30 - Mikheil Saakashvili Тамара Петрик, молода жінка з Ладижина, якій протягом чотирьох років відмовляли в медичній допомозі, померла через кілька годин пі...

Тамара Петрик, молода жінка з Ладижина, якій протягом чотирьох років відмовляли в медичній допомозі, померла через кілька годин після моїх відвідин. В останній день життя слідом за мною її відвідало все обласне і міське начальство. Звернувши на неї увагу вперше за ці роки, заступники мера навіть принесли їй два кілограми ковбаси. На жаль, вона не встигла їх доїсти. Я показав це, щоб допомогти сотням тисяч інших українців, яких теж вбиває держава через МОЗ і чиновників всіх рі...внів, які відмовляються їм допомагати. У цій передачі ми також надаємо слово активістам з Вінниці, з матеріалами про відмивання грошей на особистих підприємствах президента, в той час, як Насірова готують до відправки на заслужений відпочинок закордоном.

Дивіться і запам'ятовуйте, поки вікно правди ще відкрито.

Тамара Петрик, молодая женщина из Ладыжина, которой в течение четырех лет отказывали в медицинской помощи, умерла через несколько часов после моего посещения. В последний день жизни вслед за мной ее посетило все областное и городское начальство. Обратив на нее внимание впервые за эти годы, заместители мэра даже принесли ей два килограмма колбасы. Увы, она не успела их доесть. Я показал это, чтобы помочь сотням тысяч других украинцев, которых тоже убивает государство через Минздрав и чиновников всех уровней, которые отказываются им помогать. В этой передаче мы также предоставляем слово активистам из Винницы, с материалами об отмывании денег на личных предприятиях президента, в то время, как Насирова готовят к отправке на заслуженный отдых заграницей.

Смотрите и запоминайте, пока окно правды еще открыто.

( Mikheil Saakashvili )

18 квітня 2017

17 квітня 2017

16 квітня 2017

15 квітня 2017

14 квітня 2017

13 квітня 2017

12 квітня 2017
17:52 - Андрій Романцов На винницьких дорогах - найякісніші ями в Україні...

На винницьких дорогах - найякісніші ями в Україні

( Андрій Романцов )

11 квітня 2017
Найактуальніші новини Вінниці та Вінницької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Вінниця, репортажі з місця подій Вінниці, економіка Вінницької області, політика Вінниці, культурне життя, спорт у Вінниці.