Вінниця Live

   

22 березня 2017
15:59 - Igor Molotok До мене, як до народного депутата надходять численні звернення стосовно залізничного сполучення по станції Конотоп, а саме курсува...

До мене, як до народного депутата надходять численні звернення стосовно залізничного сполучення по станції Конотоп, а саме курсування пасажирських потягів №23/24 Москва-Одеса, №55/56-89/90 Москва-Хмельницький/Жмеринка, №5/6 Москва-Київ. Вони роблять в Конотопі лише технічну зупинку. І це дуже не зручно для пасажирів.
Спільно з головою Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ярослав Дубневич, директором з пасажирських перевезень і сервісу ПАТ «Укрзалізниця» Ігорем Романківим та представниками громадськості м. Конотоп провели зустріч, на якій розглянули можливість відновлення зупинки трьох вищезазначених потягів на станції Конотоп.
Сподіваюсь, що за результатами зустрічі та наших спільних зусиль у вирішенні цього питання, у недалекому майбутньому зупинку названих потягів у Конотопі буде відновлено!

( Igor Molotok )

21 березня 2017

20 березня 2017
10:47 - Сергій Кудлаєнко День визволення Вінниці – шанована дата в серці вінничан! Квітами та хвилиною мовчання 20 березня громада віддає честь загиблим г...

День визволення Вінниці – шанована дата в серці вінничан! Квітами та хвилиною мовчання 20 березня громада віддає честь загиблим героям, що звільнили наше рідне місто від нацизму! Вічна пам'ять визволителям!

( Сергій Кудлаєнко )

19 березня 2017

18 березня 2017

17 березня 2017
17:35 - Микола Кучер Нас вже зігрівають перші промені весняного сонця і мені приємно, що жителі міста Гайсина, поряд з жителями інших районних центрів ...

Нас вже зігрівають перші промені весняного сонця і мені приємно, що жителі міста Гайсина, поряд з жителями інших районних центрів - Бершаді, Тростянця (де відновлено площу та парки), тепер мають змогу прогулюватися своїм містом та парком, який спільними зусиллями нам вдалося реконструювати.
На встановлення вхідної брами, облаштування тротуарних доріжок, здійснення організаційних заходів, спрямованих на благоустрій паркових зон та проведення відновлювально-ремонтних робіт інфр...аструктури парку було виділено понад 1 млн.грн. Найбільшу частину коштів завдяки субвенції було виділено з державного бюджету, а також, частину коштів, біля 30 тис.грн., було профінансовано з бюджету міста Гайсин.
Я переконаний, що ми маємо дбати та створювати належні умови для відпочинку і оздоровлення жителів усіх міст, сільських територіальних громад, щоб кожен мав право на комфортний відпочинок у своєму місті, селі чи селищі.
#МиколаКучер #парки #реконструкція #Гайсин #робота_депутата

( Микола Кучер )

16 березня 2017

15 березня 2017
Найактуальніші новини Вінниці та Вінницької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Вінниця, репортажі з місця подій Вінниці, економіка Вінницької області, політика Вінниці, культурне життя, спорт у Вінниці.